news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

KPR Legionowo - MTS Chrzanów (zapowiedź)
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w niedzielę rozegrają kolejne wyjazdowe spotkanie na tym sezonie. Tym razem znakomicie radzący sobie na obcym terenie Cabanie o punkty powalczą z mocną drużyną KPR-u Legionowo. Początek rywalizacji o godz. 16.


Szczypiorniści MTS-u Chrzanów do niedzielnego spotkania przystąpią w znakomitych humorach, bo początek rozgrywek jest w ich wykonaniu wyśmienity. W minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością rywala z czołówki ligowej klasyfikacji, czyli KSSPR Końskie. W meczu z tym rywalem najskuteczniejszym zawodnikiem w zespole MTS-u był Przemysław Wierzbic, autor 9 bramek.

Piłkarze ręczni KPR-u Legionowo także mają powody do zadowolenia. W miniony weekend w derbach Mazowsza rozbili na wyjeździe AZS UW Warszawa i zrobili duży krok w kierunku górnej połówki tabeli. W rozegranym w Warszawie spotkaniu w szeregach KPR-u prym wiedli młodzi zawodnicy Filip Fąfara - 11 bramek oraz Michał Grabowski - 10 bramek.

Drużyna KPR-u Legionowo słabo rozpoczęła sezon. Zespół, który przez ostatnie lata występował w PGNiG Superlidze na razie kiepsko odnajduje się w pierwszoligowych realiach. To dziwi, bo w ich szeregach poza zdolną młodzieżom są ekstraklasowi weterani, jak Paweł Gawędzki czy Michał Prątnicki. KPR ostatnio uległ u siebie m.in. Padwie Zamość i nie prezentuje pełni swoich możliwości. Drużyna z Chrzanowa jest natomiast na fali, gra znakomicie, także na wyjazdach. Zapowiada się kolejny pasjonujący bój o ligowe punkty.
2018-11-16 16:36:14 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 3

Stat4u