news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 31:26
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów kontynuują serię zwycięskich występów. Tym razem podopieczni Rafała Bugajskiego pokonali przed własną publicznością KSSPR Końskie. Było to piąte zwycięstwo cabanów w tym sezonie.


Spotkanie rozpoczął rzutem ze środka boiska Mateusz Skoczylas, syn Marcina walczący z nowotworem. Kibice mogli wrzucić datki do puszki i wspomóż leczenie chłopca. Spotkanie od początku układało się po myśli chrzanowian, którzy byli niezwykle skuteczni w ataku. Niemal każdy ich rzut lądował w bramce rywali. Często wyprowadzali kontrataki. Zawodnicy z Końskich potrafili wypracować sobie dogodne pozycje rzutowe, jednak fantastycznie w bramce spisywał się Marcin Górkowski. Kapitan MTS-u "wyciągnął" kilka setek, co pozwoliło wypracować okazałą zaliczkę 11:3. Wysokie prowadzenie nieco uśpiło czujność chrzanowian. Rywale zaczęli wykorzystywać swoje sytuacje w ataku i zdołali nieco odrobić straty przed zejściem do szatni 10:16.

Druga połowa rozpoczęła się po myśli graczy KSSPR-u. Zawodnicy z Chrzanowa w pierwszych akcjach po przerwie byli nieskuteczni, a rywale trafili dwa razy i na tablicy wyników pojawił się rezultat 16:12. Goście poczuli, że tego meczu nie muszą przegrać. Wówczas jednak sprawy w swoje ręce wziął Dawid Skoczylas i zdobył kilka ważnych bramek i gospodarze utrzymywali cały czas bezpieczne prowadzenie. Znakomicie radził sobie także Przemysław Wierzbic, który w trudnych momentach zaskakiwał rywali celnymi rzutami z biodra. W 46 minucie MTS-iacy ponownie wyszli na wysokie prowadzenie 25:18. W końcówce spotkanie przydarzył im się jednak ponownie przestój i rywale zaczęli odrabiać straty. W 54 minucie przyjezdni znowu doszli na cztery bramki, jednak na więcej nie było ich stać. MTS zwyciężył 31:26.


MTS Chrzanów - KSSPR Końskie 31:26 (16:10)


MTS: Gajewski, Górkowski - Wierzbic 9, D. Skoczylas 5, Romian 4, Madeja 3, Put 3, Danysz 2, Rola 2/2, Bogacz 1, Olszewik 1, Węgrzyn 1, Hardzina, Krasucki, M. Skoczylas, Stroński.
Kary: 4 min.
Karne: 2/2.

SPR: Szot, Wnuk - Matyjaski 9/3, Goliszewski 7, Pilarski 4, Gasin 2, Sękowski 2, Maleszak 1, Napierała 1, Gębski, Słonicki, Woś.
Kary: 6 min.
Karne: 3/3.

Sędziowie: Jacek Moskalczyk - Marcin Pazdro.

MTS Chrzanów - KSSPR Końskie

2018-11-10 20:46:59 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u