news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

Wisła II Płock - MTS Chrzanów (zapowiedź)
W sobotę piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zmierzą się na wyjeździe z Orlen Wisłą II Płock. Dla podopiecznych Rafała Bugajskiego będzie do okazja do odniesienia czwartego w tym sezonie zwycięstwa i utrzymania pozycji lidera rozgrywek.


Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w minionej kolejce pokonali na wyjeździe AZS UW Warszawa, który w minionym sezonie zachwycał formą. Akademicy z będącymi na fali chrzanowianami nie mieli jednak zbyt wiele do powiedzenia i zakończyli zawody porażką. W tym spotkaniu najskuteczniejszymi zawodnikami w szeregach MTS-u byli: Michał Gasin i Karol Put - po 6 bramek.

Szczypiorniści Orlen Wisły II Płock w minionej kolejce w meczu wyjazdowym musieli uznać wyższość KSZO Odlewni Ostrowiec Św. Młody zespół z Płocka pokazał się jednak w tym pojedynku z dobrej strony i przegrał różnicą zaledwie dwóch trafień. W szeregach Nafciarzy w ofensywie prym wiedli Mateusz Ziemiński i Mikołaj Czapliński - po 7 bramek.

Sobotnie spotkanie nie ma zdecydowanego faworyta. Patrząc wyłącznie w tabelę należałoby jako niego upatrywać zespół z Chrzanowa. Nafciarze do tej pory zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo, pewnie ograli u siebie KPR Legionowo. Drużyna z Płocka to wybitnie zespół własnego parkietu, który przed własną publicznością dużo zyskuje. Chrzanowianie już dwukrotnie w tym sezonie pokazali, że na wyjeździe potrafią znakomicie grać. Zapowiada się zatem niezwykle interesujący pojedynek. Początek sobotniego meczu o godz. 15.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2002/2003:
Wisła II Płock - MTS Chrzanów 27:21
MTS Chrzanów - Wisła II Płock 31:27
2018-10-12 19:11:20 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - KSSPR Końskie
Fotorelacja
Zapowiedź

KPR - MTS
18.11.2018, godz. 16
Poprzednio

MTS - KSSPR
31:26 (16:10)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. Czuwaj Przemyśl 18
2. SPR Tarnów 18
3. AZS AWF Biała Podl.. 17
4. MTS Chrzanów 15
5. KSSPR Końskie 12
6. MKS Padwa Zamość 12
7. KPR Legionowo 10
8. KSZO Ostrowiec 9
9. AZS UW Warszawa 6
10. Orlen Wisła II Pło.. 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 3

Stat4u