news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

Unimetal Recycling partnerem MTS-u
Firma Unimetal Recycling z Trzebini to nowy partner klubu i fundator strojów, w których w obecnym sezonie występują piłkarze ręczni MTS-u. Współpraca ma charakter rozwojowy. Jej efekty będzie można zobaczyć podczas najbliższego domowego spotkania z Czuwajem Przemyśl, już 21 października.
Firma Unimetal Recycling od prawie 20 lat zajmujemy się skupem i recyklingiem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce. Pozyskujemy katalizatory z rdzeniami ceramicznymi, metalowymi oraz monolity ceramiczne.

Zamiast wyrzucać katalizator, lepiej oddać go do przetworzenia. To ekologiczne – ponieważ wystarczy 300 katalizatorów, aby uzyskać 1kg platyny, co zapobiega wydobyciu i przerobieniu 150 ton rudy i 400 ton skały płonnej na głębokości 1000 m p.p.t. – a przy okazji można na tym dobrze zarobić.

Firma ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych – zarówno klientom hurtowych, jak i detalicznym gwarantuje kompleksową obsługę na wysokim poziomie, fachowe doradztwo oraz szeroką dostępność usług.

Unimetal Recycling to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i stawia na profesjonalizm w kontaktach z klientami. Skup katalizatorów odbywa się niemal w całej Polsce – firma dysponuje stacjonarnymi punktami obsługi w większości województw, realizuje również odbiór katalizatorów u Klientów. Dodatkowo wycenę można uzyskać drogą mailową, telefoniczną albo przez stronę internetową. www.unimetalrecycling.pl
2018-10-12 00:47:48 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u