news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

Unimetal Recycling partnerem MTS-u
Firma Unimetal Recycling z Trzebini to nowy partner klubu i fundator strojów, w których obecnie występują piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów. Współpraca ta ma charakter rozwojowy. Jej efekty będzie można zobaczyć podczas najbliższego domowego spotkania MTS-u z Czuwajem Przemyśl, 20 października.
Firma Unimetal Recycling od prawie 20 lat zajmujemy się skupem i recyklingiem katalizatorów samochodowych na rynkach światowych, w tym także w Polsce. Pozyskujemy katalizatory z rdzeniami ceramicznymi, metalowymi oraz monolity ceramiczne.

Zamiast wyrzucać katalizator, lepiej oddać go do przetworzenia. To ekologiczne – ponieważ wystarczy 300 katalizatorów, aby uzyskać 1kg platyny, co zapobiega wydobyciu i przerobieniu 150 ton rudy i 400 ton skały płonnej na głębokości 1000 m p.p.t. – a przy okazji można na tym dobrze zarobić.

Firma ofertę kieruje do wszystkich zainteresowanych – zarówno klientom hurtowych, jak i detalicznym gwarantuje kompleksową obsługę na wysokim poziomie, fachowe doradztwo oraz szeroką dostępność usług.

Unimetal Recycling to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą i stawia na profesjonalizm w kontaktach z klientami. Skup katalizatorów odbywa się niemal w całej Polsce – firma dysponuje stacjonarnymi punktami obsługi w większości województw, realizuje również odbiór katalizatorów u Klientów. Dodatkowo wycenę można uzyskać drogą mailową, telefoniczną albo przez stronę internetową. www.unimetalrecycling.pl
2018-10-12 00:45:52 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl
Fotorelacja
Zapowiedź

MTS - SPR
24.10.2018, godz. 18Uniwersytet - MTS
04.11.2018
Poprzednio

MTS - Czuwaj
31:37 (15:16)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. AZS AWF Biała Podl.. 14
2. Czuwaj Przemyśl 12
3. SPR Tarnów 12
4. MTS Chrzanów 9
5. KPR Legionowo 7
6. KSSPR Końskie 6
7. MKS Padwa Zamość 6
8. AZS UW Warszawa 6
9. Orlen Wisła II Pło.. 6
10. KSZO Ostrowiec 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u