news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

AZS UW Warszawa - MTS Chrzanów (zapowiedź)
Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o przedłużenie zwycięskiej serii i odniesienie trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Zadanie to nie będzie łatwe, bo przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z AZS UW Warszawa.


Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów mają za sobą wymarzony początek sezonu. Terminarz ułożył się dla nich szczęśliwie, a oni potrafili to wykorzystać. Dwa zwycięstwa nad beniaminkami sprawiły, że zostali liderem rozgrywek. W minionej kolejce Cabanie pewnie ograli przed własną publicznością MKS Padwę Zamość. Liderami ataku chrzanowian byli Michał Gasin - 9 bramek i Jakub Romian - 8 bramek.

Szczypiorniści z Warszawy w tym sezonie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na inaugurację nieznacznie ulegli na wyjeździe MKS Padwie Zamość, natomiast w minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością Orlen Wisłę II Płock. Stołeczny zespół do zwycięstwa poprowadzili Michał Steć - 7 bramek i Paweł Kwiatkowski - 6 bramek.

Dla zespołu MTS-u sobotnie spotkanie będzie pierwszym w tym sezonie poważnym sprawdzianem formy. Drużyna z Warszawy nie miała dobrego otwarcia sezonu, stać ją jednak na zdecydowanie lepsze wyniki. Minione rozgrywki w swojej grupie I ligi zakończyła na wysokim 5. miejscu. W szeregach tej drużyny występuje wielu dobrych zawodników. Najbardziej znany to Piotr Ner z bogatym doświadczeniem w najwyższej klasie rozgrywek. Przed cabanami trudne zadanie. Początek spotkania o godz. 19.
2018-10-04 18:40:42 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 2

Stat4u