news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

AZS UW Warszawa - MTS Chrzanów (zapowiedź)
Piłkarze ręcznie MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o przedłużenie zwycięskiej serii i odniesienie trzeciego zwycięstwa w tym sezonie. Zadanie to nie będzie łatwe, bo przyjdzie im zmierzyć się na wyjeździe z AZS UW Warszawa.






Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów mają za sobą wymarzony początek sezonu. Terminarz ułożył się dla nich szczęśliwie, a oni potrafili to wykorzystać. Dwa zwycięstwa nad beniaminkami sprawiły, że zostali liderem rozgrywek. W minionej kolejce Cabanie pewnie ograli przed własną publicznością MKS Padwę Zamość. Liderami ataku chrzanowian byli Michał Gasin - 9 bramek i Jakub Romian - 8 bramek.

Szczypiorniści z Warszawy w tym sezonie radzą sobie ze zmiennym szczęściem. Na inaugurację nieznacznie ulegli na wyjeździe MKS Padwie Zamość, natomiast w minionej kolejce pewnie pokonali przed własną publicznością Orlen Wisłę II Płock. Stołeczny zespół do zwycięstwa poprowadzili Michał Steć - 7 bramek i Paweł Kwiatkowski - 6 bramek.

Dla zespołu MTS-u sobotnie spotkanie będzie pierwszym w tym sezonie poważnym sprawdzianem formy. Drużyna z Warszawy nie miała dobrego otwarcia sezonu, stać ją jednak na zdecydowanie lepsze wyniki. Minione rozgrywki w swojej grupie I ligi zakończyła na wysokim 5. miejscu. W szeregach tej drużyny występuje wielu dobrych zawodników. Najbardziej znany to Piotr Ner z bogatym doświadczeniem w najwyższej klasie rozgrywek. Przed cabanami trudne zadanie. Początek spotkania o godz. 19.
2018-10-04 18:40:42 autor: redakcja

Aktualne komentarze:



  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl
Fotorelacja
Zapowiedź

MTS - SPR
24.10.2018, godz. 18



Uniwersytet - MTS
04.11.2018
Poprzednio

MTS - Czuwaj
31:37 (15:16)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. AZS AWF Biała Podl.. 14
2. Czuwaj Przemyśl 12
3. SPR Tarnów 12
4. MTS Chrzanów 9
5. KPR Legionowo 7
6. KSSPR Końskie 6
7. MKS Padwa Zamość 6
8. AZS UW Warszawa 6
9. Orlen Wisła II Pło.. 6
10. KSZO Ostrowiec 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u