news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - Padwa Zamość 37:30
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów nie zwalniają tempa. Chrzanowianie odnieśli drugie w tym sezonie zwycięstwo, tym razem pewnie ogrywając przed własną publicznością MKS Padwę Zamość 37:30 (18:12).


Zespół z Chrzanowa do sobotniego pojedynku przystąpił bez kilku czołowych zawodników. W kadrze zabrało Dawida i Marcina Skoczylasów, Jana Orlickiego i Patryka Madeji. Nie przeszkodziło to jednak chrzanowianom w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Tylko przez pierwsze 10 minut meczu na boisku toczyła się wyrównana walka. W szeregach MTS-u od początku znakomicie spisywał się Jakub Romian, który raz za razem trafiał do bramki rywali. Zespół Padwy posiadający w swoich szeregach wielu doświadczonych zawodników dotrzymywał kroku chrzanowianom tylko do stanu 6:6. Później podopieczni Rafała Bugajskiego zaczęli grać koncertowo w obronie i ataku. Poza wspomnianym Jakubem Romianem bramkę rywali regularnie zaczęli nękać Michał Gasin i Michał Olszewik. W 25 minucie na tablicy wyników pojawił się rezultat 16:8 i było pewne, że przy tak grającym w sobotę MTS-ie w tym meczu większych emocji już nie będzie. W końcówce dwie bramki zdobył rozgrywający drugi mecz w seniorskim zespole Bartosz Hardzina. Drużyny zeszły do szatni przy stanie 18:12.

Pierwsze minuty drugiej połowy mogły zwiastować, że zawodnicy z Zamościa nie dali jeszcze za wygraną. Zniwelowali przewagę gospodarzy do pięciu bramek. Wówczas jednak chrzanowianie ponownie wrzucili drugi bieg i odjechali rywalom. W 45 minucie prowadzili już 29:18. W drugiej połowie posypały się wykluczenia. Zespoły często musiały sobie radzić w zdekompletowanych składach. Szansę zaprezentowania swoich umiejętności dostało większość zawodników. W bramce MTS-u zadebiutował junior Jakub Gajewski. Ostatecznie MTS zwyciężył 37:30. Dzięki dobremu bilansowi bramek chrzanowianie zostali liderem rozgrywek. Taką sytuację w I lidze pamiętają tylko starsi kibice MTS-u. Tonując nastroje należy dodać, że MTS rozpoczął sezon od meczów z beniaminkami.


MTS Chrzanów - MKS Padwa Zamość 37:30 (18:12)


MTS: Gajewski, Górkowski - Gasin 9, Romian 8, Olszewik 5, Rola 4/1, Bogacz 3, Hardzina 2, Put 2, Wierzbic 2, Danysz 1, Węgrzyn 1, Krasucki, Stroński.
Kary: 8 min.
Karne: 1/1.

Padwa: Bąk, Drabik, Wnuk - T. Fugiel 11/3, Mroczek 6, Sz. Fugiel 4/2, Puszkarski 4, Teterycz 2, Gałaszkiewicz 1, Kłoda 1, Pomiankiewicz 1, Bigos, Radwański, Samoszczuk, Sałach, Szymański.
Kary: 14 min.
Karne: 5/6.

Sędziowie: Mirosław Pazur - Grzegorz Schiwon.


2018-09-30 10:56:39 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 2

Stat4u