news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - Padwa Zamość (zapowiedź)
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Rywalem cabanów będzie beniaminek pierwszoligowych rozgrywek, czyli MKS Padwa Zamość. Początek meczu o godz. 18.


Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów znakomicie rozpoczęli rozgrywki, od pewnego zwycięstwa na wyjeździe z SPR-em Radzymin. Pomimo braku w szeregach chrzanowian kilku podstawowych zawodników i konieczności gry na wyjeździe, co nie jest domeną cabanów zdołali oni przywieźć komplet punktów. Najwięcej bramek dla MTS-u zdobyli: Jakub Bogacz i Michał Gasin - po 4.

Szczypiorniści MKS Padwy Zamość także po 1. kolejce mają powody do zadowolenia. Zespół ten zmierzył się przed własną publicznością z AZS UW Warszawa. Spotkanie to było niezwykle wyrównane i gospodarze dopiero w samej końcówce zdołali rozstrzygnąć je na swoją korzyść. Do zwycięstwa poprowadził ich niezwykle skuteczny Szymon Fugiel, autor aż 11 bramek.

Faworytem sobotniego spotkanie jest MTS Chrzanów, który utrzymuje znakomitą formą z końca minionych rozgrywek, a ponadto we własnej hali nie zwykł dzielić się punktami z rywalami. Sobotni mecz na pewno nie będzie jednak tak przyjemny, jak ten w Radzyminie. Zespół z Zamościa, pomimo że jest beniaminkiem, to powsiada w swoich szeregach wielu niezwykle doświadczonych zawodników, którzy od wielu lat występują na parkietach I ligi m.in. Łukasz Szymański, wicekról strzelców z minionego sezonu.Zapowiada się pasjonujący pojedynek. Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz. Początek o godz. 18.


2018-09-27 10:53:53 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl
Fotorelacja
Zapowiedź

MTS - SPR
24.10.2018, godz. 18Uniwersytet - MTS
04.11.2018
Poprzednio

MTS - Czuwaj
31:37 (15:16)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. AZS AWF Biała Podl.. 14
2. Czuwaj Przemyśl 12
3. SPR Tarnów 12
4. MTS Chrzanów 9
5. KPR Legionowo 7
6. KSSPR Końskie 6
7. MKS Padwa Zamość 6
8. AZS UW Warszawa 6
9. Orlen Wisła II Pło.. 6
10. KSZO Ostrowiec 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u