news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - Padwa Zamość (zapowiedź)
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę rozegrają pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Rywalem cabanów będzie beniaminek pierwszoligowych rozgrywek, czyli MKS Padwa Zamość. Początek meczu o godz. 18.


Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów znakomicie rozpoczęli rozgrywki, od pewnego zwycięstwa na wyjeździe z SPR-em Radzymin. Pomimo braku w szeregach chrzanowian kilku podstawowych zawodników i konieczności gry na wyjeździe, co nie jest domeną cabanów zdołali oni przywieźć komplet punktów. Najwięcej bramek dla MTS-u zdobyli: Jakub Bogacz i Michał Gasin - po 4.

Szczypiorniści MKS Padwy Zamość także po 1. kolejce mają powody do zadowolenia. Zespół ten zmierzył się przed własną publicznością z AZS UW Warszawa. Spotkanie to było niezwykle wyrównane i gospodarze dopiero w samej końcówce zdołali rozstrzygnąć je na swoją korzyść. Do zwycięstwa poprowadził ich niezwykle skuteczny Szymon Fugiel, autor aż 11 bramek.

Faworytem sobotniego spotkanie jest MTS Chrzanów, który utrzymuje znakomitą formą z końca minionych rozgrywek, a ponadto we własnej hali nie zwykł dzielić się punktami z rywalami. Sobotni mecz na pewno nie będzie jednak tak przyjemny, jak ten w Radzyminie. Zespół z Zamościa, pomimo że jest beniaminkiem, to powsiada w swoich szeregach wielu niezwykle doświadczonych zawodników, którzy od wielu lat występują na parkietach I ligi m.in. Łukasz Szymański, wicekról strzelców z minionego sezonu.Zapowiada się pasjonujący pojedynek. Serdecznie zapraszamy kibiców na ten mecz. Początek o godz. 18.


2018-09-27 10:53:53 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 3

Stat4u