news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

SPR Radzymin - MTS Chrzanów (zapowiedź)
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zainaugurują sezon 2018/19. Zespół czeka zdecydowanie mniej grania, gdyż po reformie I ligę podzielono na trzy grupy, w każdej występuje dwanaście drużyn. Na inaugurację MTS zmierzy się na wyjeździe z SPR-em Radzymin.
Szczypiorniści MTS-u Chrzanów solidnie przepracowali okres przygotowawczy do sezonu. Zgrupowanie w Dąbrowie Tarnowskiej i dobra postawa w meczach sparingowych powinny mieć swoje przełożenie w lidze. W zespole nie doszło do większych zmian kadrowych. Przypomnijmy, że w szeregach chrzanowskiego zespołu nie zobaczymy już Konrada Gila oraz Michała Wiatra, którym skończyły się kontrakty. Ich miejsce zastąpi Jakub Gajewski, młody bramkarz PMOS-u Chrzanów. Pozycję kołowego wzmocnił Adrian Danysz, 22-latek dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Do gry gotowy jest także Paweł Stroński. Z zespołem pożegnał się natomiast wypożyczony Karol Żelezik.

Pierwszym rywalem chrzanowian będzie SPR Radzymin. To zespół. który powstał dopiero kilka lat temu i debiutuje na tym szczeblu rozgrywek. Miniony sezon zakończył na 2. miejscu w II lidze. Przed sezonem dokonał kilku wzmocnień, które mają sprawić, że nie będzie chłopcem do bicia. MTS czeka trudne zadanie, debiutant przed własną publicznością będzie chciał sprawić niespodziankę i pokonać bardziej doświadczonych cabanów. W szeregach MTS-u w tym meczu zabraknie kontuzjowanych Jana Orlickiego, Dawida Skoczylasa i Patryka Madeji. Cabanie posiadają jednak wartościowych zmienników i zamierzają rozpocząć sezon od zwycięstwa.

Dla MTS-u to niezwykle istotny mecz, należy bez wyjątku ogrywać teoretycznie słabszych rywali, bo grupa jest niezwykle mocna. - Trafiliśmy do najmocniejszej grupy. Legionowo, Przemyśl, Tarnów i Biała Podlaska będą walczyć o awans. Trudno będzie urwać tym zespołom punkt na wyjeździe, u siebie na pewno jednak powalczymy z nimi. Nasze cele się nie zmieniają, podobnie jak przed rokiem walczymy o miejsce w środku tabeli - mówi Marcin Dęsoł, prezes MTS-u. Z każdej grupy dwa najsłabsze zespoły spadną do II ligi.


2018-09-19 14:44:44 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl
Fotorelacja
Zapowiedź

MTS - SPR
24.10.2018, godz. 18Uniwersytet - MTS
04.11.2018
Poprzednio

MTS - Czuwaj
31:37 (15:16)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. AZS AWF Biała Podl.. 14
2. Czuwaj Przemyśl 12
3. SPR Tarnów 12
4. MTS Chrzanów 9
5. KPR Legionowo 7
6. KSSPR Końskie 6
7. MKS Padwa Zamość 6
8. AZS UW Warszawa 6
9. Orlen Wisła II Pło.. 6
10. KSZO Ostrowiec 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u