news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS przed sezonem
W poniedziałek 30 lipca piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2018/2019. W przerwie pomiędzy rozgrywkami w składzie chrzanowskiego zespołu doszło do kilku zmian.

Roszady dotyczą przede wszystkim pozycji bramkarza i kołowego. W szeregach chrzanowskiego zespołu nie zobaczymy już Konrada Gila oraz Michała Wiatra, którym skończyły się kontrakty. Ich miejsce zastąpi Jakub Gajewski, młody bramkarz PMOS-u Chrzanów. Pozycję kołowego wzmocnił Adrian Danysz, 22-latek dysponuje dobrymi warunkami fizycznymi. Do gry gotowy jest także Paweł Stroński, który nie występował w końcówce minionego sezonu. Z zespołem pożegnał się natomiast wypożyczony Karol Żelezik, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. W trakcie rozgrywek zrezygnowano także z usług Pawła Zajączkowskiego.

Chrzanowie przygotowania do sezonu rozpoczną na własnych obiektach. Po tygodniu wyjadą do Dąbrowy Tarnowskiej, gdzie będą szlifować formę. Wybór tej lokalizacji podyktowany dobrym zapleczem w postaci hali i basenu. Po powrocie zespół rozegra spotkania sparingowe. W Chrzanowie odbędzie się Memoriał Andrzeja Odynokowa. Dokładne terminy spotkań kontrolnych są ustalane.

Rywalizacja o ligowe punkty rozpocznie się dopiero 22 września, chrzanowianie mają zatem dwa miesiące na wypracowanie wysokiej formy. W tym sezonie I liga została podzielona na trzy grupy, w każdej zagra 12 zespołów. Na inaugurację MTS zmierzy się na wyjeździe z SPR Radzymin, a tydzień później będzie gościć MKS Padwę Zamość.

W grupie C wystąpią: KPR Legionowo, SPR PWSZ Tarnów, AZS AWF Biała Podlaska, SRS Czuwaj Przemyśl, AZS UW Warszawa, KSZO Odlewnia Ostrowiec Św., KSSPR Końskie, Orlen Wisła II Płock, MTS Chrzanów, KS Uniwersytet Radom, MKS Padwa Zamość, SPR Radzymin.

- Trafiliśmy do najmocniejszej grupy. Nasze cele się jednak nie zmieniają, podobnie jak przed rokiem walczymy o miejsce w środku tabeli - mówi Marcin Dęsoł, prezes MTS-u.
2018-07-23 19:53:01 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


MTS Chrzanów - Czuwaj Przemyśl
Fotorelacja
Zapowiedź

MTS - SPR
24.10.2018, godz. 18Uniwersytet - MTS
04.11.2018
Poprzednio

MTS - Czuwaj
31:37 (15:16)
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. AZS AWF Biała Podl.. 14
2. Czuwaj Przemyśl 12
3. SPR Tarnów 12
4. MTS Chrzanów 9
5. KPR Legionowo 7
6. KSSPR Końskie 6
7. MKS Padwa Zamość 6
8. AZS UW Warszawa 6
9. Orlen Wisła II Pło.. 6
10. KSZO Ostrowiec 6
11. Uniwersytet Radom 3
12. SPR ROKiS Radzymin 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u