news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - MKS Wieluń (zapowiedź)
Piłkarz ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę zakończą sezon 2017/18. Cabanie znakomitą rundę rewanżową będą starali się przypieczętować zwycięstwem nad MKS-em Wieluń. Początek spotkania o godz. 18.


Szczypiorniści z Chrzanowa w minionej kolejce przegrali po niezwykle emocjonującym pojedynku z SPR-em PWSZ Tarnów. Cabanie w derbach Małopolski wysoko zawiesili poprzeczkę liderowi rozgrywek. W spotkaniu rozegranym w Tarnowie najwięcej bramek dla chrzanowian zdobył Patryk Rola - 15.

Piłkarze ręczni MKS-u Wieluń w minionej kolejce wysoko przegrali na wyjeździe z Czuwajem Przemyśl, choć spotkanie przez długi czas było wyrównane. Porażka ta sprawiła, ze zespół z Wielunia w ligowej klasyfikacji spadł na 9. miejsce. Najwięcej bramek dla MKS-u w tym pojedynku zdobyli Paweł Dutkiewicz - 9 i Jarosław Cepielik - 6.

Patrząc na rewelacyjną postawę chrzanowian w rundzie rewanżowej i to, że potrafili u siebie wysoko ogrywać z zespoły górnej połówki tabeli można pokusić się o stwierdzenie, że to MTS jest zdecydowanym faworytem tego pojedynku. Jeśli chrzanowianie zaprezentują formą podobną jak w ostatnich meczach, to ten scenariusz powinien się spełnić. Nie należy jednak lekceważyć żadnego rywala. Punkty trzeba wywalczyć. Początek meczu o godz. 18. Serdecznie zapraszamy kibiców na ostatni mecz MTS-u w tym sezonie.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2017/2018:
MKS Wieluń - MTS 34:27 (20:12)


2018-05-30 21:41:16 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 2

Stat4u