news | logowanie| liga

Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne

MTS Chrzanów - Miedź Legnica 31:19
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów nie zwalniają tempa. W rozegranym w sobotę spotkaniu 26. kolejki rozbili przed własną publicznością Siódemkę Miedź Legnica 31:19 (13:8). Był to kolejny znakomity występ Cabanów.

Szczypiorniści MTS-u do spotkania z Siódemką Miedzią przystąpili bez kontuzjowanego Jana Orlickiego, który nie zagra już do końca sezonu. Nie przeszkodziło to jednak Cabanom w znakomitej grze. Od mocnego uderzenia rozpoczęli spotkanie i po 10 minutach prowadzili 4:0. Znakomicie radzili sobie w obronie, przecinali podania do koła i wyprowadzali zabójcze kontrataki. Po słabym początku legniczanie obudzili się. Zaczęli lepiej grać w obronie, chrzanowianie zmarnowali kilka okazji do zdobycia bramki. Po kwadransie gry było 6:4. Wówczas chrzanowianie ponownie podkręcili tempo. Dwoił i troił się w obronie Karol Put, a przez obronę rywali przedzierał się Marcin Skoczylas. Po 26 minutach było już 11:5. Chrzanowianie zeszli do szatni z zaliczką pięciu trafień 13:8.

Zawodnicy z Legnicy na początku drugiej połowy próbowali nawiązać walkę z gospodarzami, jednak szybko ich zapędy zostały ostudzone. Znakomitymi interwencjami popisywał się Marcin Górowski, a kontrataki wykańczali Dawid Skoczylas i Patryk Madeja. Chrzanowianie byli naładowani energią, niezwykle zmotywowani i szybsi od rywali. Widać było ogromną chęć zwycięstwa. Wobec takiej postawy Cabanów rywal byli bezradni. W 42 minucie MTS prowadził już 21:11. Ostatecznie podopieczni Rafała Bugajskiego mecz zakończyli imponującym zwycięstwem 31:19. Był to kolejny znakomity występ MTS-iaków w rundzie rewanżowej. Dzięki temu pną się w ligowej klasyfikacji. Po tym zwycięstwie awansowali na 10. miejsce.

MTS Chrzanów - Siódemka Miedź Legnica 31:19 (13:8)

MTS:Górkowski, Wiatr - D. Skoczylas 8, M. Skoczylas 7, Madeja 5, Olszewik 2, Rola 2, Romian 2, Wierzbic 2, Bogacz 1, Gasin 1, Put 1/1, Dudek, Żelezik.
Kary: 4 min.
Karne: 1/1.

MTS: Mazur, Stachurski - Piwko 4, Skiba 4, Drozdalski 3/2, Majewski 2/1, Mosiołek 2/1, Ziemiński 2, Cegłowski 1, Płaczek 1, Koprowski, Przybylak, Pieróg, Światłowski.