news | logowanie| liga

Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne

ASPR Zawadzkie - MTS Chrzanów 27:27
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów zaliczyli kolejny udany występ w tym sezonie. Chrzanowianie po raz drugi z rzędu mecz na wyjeździe zakończyli ze zdobyczą punktową. Tym razem ich konto zasilił jeden punkt, po przegranym po rzutach karnych meczu z ASPR Zawadzkie.

Początek spotkania był wyrównany. Później inicjatywę przejęli chrzanowianie. Dwie bramki zdobył Patryk Madeja, jedną Jakub Bogacz i po 15 minutach gry chrzanowianie prowadzili 8:5. Zawodnicy MTS-u do szatni zeszli z dwubramkową zaliczką 14:12.

Drugą połowę dobrze rozpoczęli chrzanowianie. Trzy bramki zdobył Marcin Skoczylas i MTS prowadził 18:15. Wówczas jednak skutecznie za odrabianie strat zabrali się gospodarze. MTS miał problem ze zdobywaniem bramek. W efekcie w 50 minucie gospodarze prowadzi 24:21. Końcówka była niezwykle emocjonująca. Dwie ważne bramki zdobył Jakub Bogacz, a remis przypieczętował swoimi trafieniami Marcin Skoczylas.

Do wyłonienia zwycięzcy konieczna była seria rzutów karnych. Te lepiej wykonywali zawadczanie. W zespole MTS-u nie trafili Kacper Węgrzyn, Jakub Romian i Przemysław Wierzbic. Tylko Karol Put i Patryk Rola zdołali pokonać bramkarz rywali. ASPR wygrał karne 3:2. MTS z Zawadzkiego wraca z cennym jednym punktem.

ASPR Zawadzkie - MTS Chrzanów 27:27 (12:14) k. 3:2

MTS: Gil, Górkowski - M. Skoczylas 6, Rola 4/4, D. Skoczylas 4, Wierzbic 2, Bogacz 3, Madeja 3, Olszewik 3, Romian 2, Gasin, Put, Węgrzyn, Żelezik.
Kary: 8 min.