news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - AZS Biała Podlaska 27:31
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę nie zdołali sprawić niespodzianki i po zaciętym spotkaniu ulegli przed własną publicznością liderowi rozgrywek AZS AWF Biała Podlaska 27:31 (14:15).


Zespół z Chrzanowa przystąpił do tego spotkania osłabiony brakiem dwójki podstawowych zawodników Jana Orlickiego i Pawła Strońskiego. Pierwsze minuty należały do gości z Białej Podlaskiej, którzy otworzyli wynik meczu. Chrzanowianom brakowało skuteczności, ale szybko się poprawili. Rewelacyjnie mecz rozpoczął Przemysław Wierzbic, który ogrywał obronę rywali i zdobywał bramki. Grą gospodarzy dobrze kierował Karol Put. Po 10 minutach MTS prowadził 5:1. W bramce kilkoma skutecznymi interwencjami popisał się Marcin Górkowski. Rywale wolno rozgrywali atak pozycyjny i mieli problemy z wypracowaniem sobie dogodnych pozycji rzutowych. W 20 minucie chrzanowianie wygrywali 9:6. Prowadzenie mogło być jeszcze wyższe, jednak miejscowi zmarnowali rzut karny i źle rozegrali dwa kontrataki. Trener Rafał Bugajski dokonał roszad, wpuścił świeżych zawodników m.in. Marcina Skoczylasa. Niestety nie był to dzień lidera Cabanów. Dwukrotnie podaną przez niego piłkę przejęli rywale i po kontratakach doprowadzili do remisu. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 14:15.

Drugą połowę chrzanowianie rozpoczęli od dynamicznych akcji w ataku i szybko odrobili straty. W 33 minucie było po 17. Niestety wówczas nastąpił przestój w grze MTS-u. Wprowadzony w drugiej połowy do obrony Karol Żelezik kompletnie nie radził sobie i rywale robili z nim co chcieli. Po kilku minutach usiadł na ławce, a na boisko wrócił Michał Olszewik. W zespole rywali imponowała gra niezwykle szybkiego Marcina Stefańca. W drugiej połowie w bramce stał Konrad Gil. Obrona niewiele mu pomagała, a on nie mógł zderzyć się z piłką. Marcin Skoczylas niemiłosiernie obijał aluminium bramki rywali. W 46 minucie Akademicy prowadzili 25:20. Chrzanowianie w 54 minucie po trafieniu Michała Gasina doszli rywali na trzy trafienia. Walczyli, starali się odrobić straty, jednak skrzydła nieco podcinały im decyzje sędziów. Sami jednak w drugiej połowie zagrali zbyt słabo w obronie, by myśleć o zdobyciu punktów w pojedynku z liderem rozgrywek. Szkoda, bo zespół ten był dziś w zasięgu Cabanów. Mecz zakończył się wynikiem 27:31.


MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska 27:31 (14:15)


MTS: Gil, Górkowski - Gasin 5, Wierzbic 5, Put 4/2, Madeja 3, D. Skoczylas 3, M. Skoczylas 3, Bogacz 1, Olszewik 1, Rola 1, Romian, Węgrzyn, Żelezik 1.
Kary: 4 min.
Karne: 2/3.

AZS AWF: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Valyntsau 8, Bekisz 6, Żiółkowski 5, Stefanie 3, Urbaniak 3, Banaś 2, Małecki 2, Warmijak 2, Kruchkou, Kandora, Nowicki.
Kary: 8 min.
Karne: 3/4.

Sędziowie: Artur Jędrycha - Marcin Pytlik.

MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska2018-03-24 20:02:00 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Fotorelacja


Turniej pamięci Andrzeja Odynokowa
Fotorelacja
Zapowiedź

Radzymin - MTS
22.09.2018, godz. 16
Poprzednio

MTS - MKS
33:33 (16:16) k. 6:7
Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. MTS Chrzanów 0
2. SPR Tarnów 0
3. KSSPR Końskie 0
4. KSZO Ostrowiec 0
5. AZS AWF Biała Podl.. 0
6. Czuwaj Przemyśl 0
7. Uniwersytet Radom 0
8. KPR Legionowo 0
9. Orlen Wisła II Pło.. 0
10. SPR ROKiS Radzymin 0
11. MKS Padwa Zamość 0
12. AZS UW Warszawa 0

Facebook
Statystyki
On-Line: 3

Stat4u