news | logowanie| liga  

    Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne    

MTS Chrzanów - AZS Biała Podlaska 27:31
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę nie zdołali sprawić niespodzianki i po zaciętym spotkaniu ulegli przed własną publicznością liderowi rozgrywek AZS AWF Biała Podlaska 27:31 (14:15).


Zespół z Chrzanowa przystąpił do tego spotkania osłabiony brakiem dwójki podstawowych zawodników Jana Orlickiego i Pawła Strońskiego. Pierwsze minuty należały do gości z Białej Podlaskiej, którzy otworzyli wynik meczu. Chrzanowianom brakowało skuteczności, ale szybko się poprawili. Rewelacyjnie mecz rozpoczął Przemysław Wierzbic, który ogrywał obronę rywali i zdobywał bramki. Grą gospodarzy dobrze kierował Karol Put. Po 10 minutach MTS prowadził 5:1. W bramce kilkoma skutecznymi interwencjami popisał się Marcin Górkowski. Rywale wolno rozgrywali atak pozycyjny i mieli problemy z wypracowaniem sobie dogodnych pozycji rzutowych. W 20 minucie chrzanowianie wygrywali 9:6. Prowadzenie mogło być jeszcze wyższe, jednak miejscowi zmarnowali rzut karny i źle rozegrali dwa kontrataki. Trener Rafał Bugajski dokonał roszad, wpuścił świeżych zawodników m.in. Marcina Skoczylasa. Niestety nie był to dzień lidera Cabanów. Dwukrotnie podaną przez niego piłkę przejęli rywale i po kontratakach doprowadzili do remisu. Pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 14:15.

Drugą połowę chrzanowianie rozpoczęli od dynamicznych akcji w ataku i szybko odrobili straty. W 33 minucie było po 17. Niestety wówczas nastąpił przestój w grze MTS-u. Wprowadzony w drugiej połowy do obrony Karol Żelezik kompletnie nie radził sobie i rywale robili z nim co chcieli. Po kilku minutach usiadł na ławce, a na boisko wrócił Michał Olszewik. W zespole rywali imponowała gra niezwykle szybkiego Marcina Stefańca. W drugiej połowie w bramce stał Konrad Gil. Obrona niewiele mu pomagała, a on nie mógł zderzyć się z piłką. Marcin Skoczylas niemiłosiernie obijał aluminium bramki rywali. W 46 minucie Akademicy prowadzili 25:20. Chrzanowianie w 54 minucie po trafieniu Michała Gasina doszli rywali na trzy trafienia. Walczyli, starali się odrobić straty, jednak skrzydła nieco podcinały im decyzje sędziów. Sami jednak w drugiej połowie zagrali zbyt słabo w obronie, by myśleć o zdobyciu punktów w pojedynku z liderem rozgrywek. Szkoda, bo zespół ten był dziś w zasięgu Cabanów. Mecz zakończył się wynikiem 27:31.


MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska 27:31 (14:15)


MTS: Gil, Górkowski - Gasin 5, Wierzbic 5, Put 4/2, Madeja 3, D. Skoczylas 3, M. Skoczylas 3, Bogacz 1, Olszewik 1, Rola 1, Romian, Węgrzyn, Żelezik 1.
Kary: 4 min.
Karne: 2/3.

AZS AWF: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Valyntsau 8, Bekisz 6, Żiółkowski 5, Stefanie 3, Urbaniak 3, Banaś 2, Małecki 2, Warmijak 2, Kruchkou, Kandora, Nowicki.
Kary: 8 min.
Karne: 3/4.

Sędziowie: Artur Jędrycha - Marcin Pytlik.

MTS Chrzanów - AZS AWF Biała Podlaska2018-03-24 20:02:00 autor: redakcja

Aktualne komentarze:  info
Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz...

Sklep
Tekst alternatywny
Unimetal Recycling
Sponsorzy
Tekst alternatywny
Fotografia
Tabela
1. SPR Tarnów 30
2. AZS AWF Biała Podl.. 27
3. Czuwaj Przemyśl 27
4. MTS Chrzanów 21
5. KPR Legionowo 18
6. MKS Padwa Zamość 16
7. KSSPR Końskie 15
8. Orlen Wisła II Pło.. 12
9. AZS UW Warszawa 12
10. KSZO Ostrowiec 9
11. Uniwersytet Radom 6
12. SPR ROKiS Radzymin 4

Gmina Chrzanów
Facebook
Statystyki
On-Line: 1

Stat4u