news | logowanie| liga

Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne

Miedź Legnica - MTS Chrzanów 30:26
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów po niezwykle wyrównanym spotkaniu ulegli na wyjeździe Siódemce Miedzi Legnica. Cabanie wciąż poozstają bez wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie.

Skazywani na porażkę piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów znakomicie rozpoczęli spotkanie w Legnicy. Skuteczna gra w pierwszych minutach Marcina Skoczylasa i Pawła Strońskiego sprawiła, że po 10 minutach gry chrzanowianie prowadzili 5:2. Z upływem czasu Siódemka Miedź zaczęła grać coraz lepiej. Chrzanowska obrona miała duże problemy z zatrzymaniem Kamila Mosiołka i Bartłomieja Koprowskiego. To oni ciągnęli grę legniczan i po ich trafienia gospodarze odrobili straty. Zespoły zeszły do szatni remisując 14:14.

Drugą połowę lepiej rozpoczęli gospodarze. Przypomniał o sobie Michał Kowalik, nadal bramkę chrzanowian nękał Kamil Mosiołek. W efekcie po 40 minutach gry miejscowi zdołali wypracować trzybramkowe prowadzenie. W szeregach MTS-u dobrze spisywał się Jakub Bogacz, którego trafienia nie pozwoliło rywalom wypracować większej przewagi. W końcówce spotkania sygnał do odrabiania strat dał po raz kolejny Paweł Stroński, którego trzy bramki sprawiły, że w 57 minucie na tablicy pojawił się wynik 27:26. Gospodarze nie pozwolili jednak wydrzeć sobie zwycięstwa. Ich wygraną dwoma ważnymi bramkami przypieczętował Bartłomiej Koprowski.

Siódemka Miedź Legnica - MTS Chrzanów 30:26 (14:14)

MTS: Gil, Górkowski, Wiatr - Bogacz 7/3, Stroński 6, M. Skoczylas 4, Wierzbic 3, D. Skoczylas 2, Madeja 1, Orlicki 3, Gasin, Put, Romian, Zajączkowski.
Kary: 10 min.
Karne: 3/5.
2017-10-28 21:21:14 autor: redakcja

Aktualne komentarze:

autor: ~Hehe  2017-10-29 02:57:20
Było widać walkę i zaangażowanie i to się chwali. Skandalem natomiast są te "wzmocnienia", goście nie wnoszą absolutnie nic do zespołu. No i oczywiście w dalszym ciągu sztab szkoleniowy.

autor: ~Aldzazura  2017-10-29 12:40:18
Bugajski do dymisji !!! W zarzadzie sa same leśne dziadki co nie potrafia zwolnic trenera i za wszelka cene trzymaja sie stołków

autor: ~Ferguson  2017-10-29 13:18:34
Piekarczyk wróóóóóóć!!!!

autor: ~Antua  2017-10-29 13:27:37
I zespół z ligi spuść !!!

autor: ~toto  2017-10-29 14:31:59
tylko trener Henryk Bromboszcz może uratować klub przed dalszą klęską!

autor: ~*/*  2017-10-29 14:53:59
jeżeli już , to trzeba wyjść poza to środowisko . Obracanie się wokół tych samych nazwisk to jak mieszanie herbaty , która od tego nie staje się słodsza .

autor: ~Hehe  2017-10-29 15:09:47
W pełni się z tym zgadzam. Ale dopóki przy stołkach w zarządzie są te same "Gęby", to jest to niewykonalne. Zawsze będzie milion tłumaczeń i usprawiedliwień,a w swoim środowisku atmosfera,jak by się nic nie stało,jest wszystko ok,uśmiechy na twarzach, a zawistni hejterzy się uczepili.

autor: ~toto  2017-10-29 15:11:40
Mts-u nie stać na trenera z zewnątrz

autor: ~toto  2017-10-29 15:16:58
a p.Henryk to zupełnie inna szkoła niż Adam i Rafał...

autor: ~Hehe  2017-10-29 15:19:30
Ale na sprowadzanie bezwartościowych zawodników, którzy dostają większe pieniądze od naszych wychowanków są pieniądze? Dlaczego Kirsz odszedł? To są bzdury i bujdy non stop powtarzane przez tych samych ludzi...

autor: ~Leszek   2017-10-29 15:29:52
Nie będę się wypowiadał na temat wyników MTS-u bo od lat nie oglądam " naszych" piłkarzy ręcznych. Wiem jedno, że największe sukcesy Chrzanowska ręczna odnosiła na bazie swoich wychowanków i trenerów.

autor: ~Leszek  2017-10-29 15:36:37
A Heniu Bromboszcz był Zawsze wielkim autorytetem dla zawodników i kibiców. Problemy zaczęły się jak zaczęto sprowadzać do klubu zawodników z Sosnowca,Wrocławia trenerów z Krakowa. Ale to już temat na długie opowiadanie

autor: ~gandalf  2017-10-29 19:35:50
Jak to sie stało ze utalentowani zawodnicy z Chrzanowa i Libiąża gra w Kwidzyniu,Legnicy ,gdzie iest szefostwo klubu

autor: ~Aldzazura  2017-10-29 23:38:05
Mtsu nie stać na trenera z zewnątrz. Wystarczy zwolnic bugajskiego i piekarczyka i za ich dwie pensje zatrudnić jednego trenera z prawdziwego zdarzenia. Jeśli leśne dziadki z zarządu tego nie zrobią mts poleci z ligi.

autor: ~Aldzazura  2017-10-29 23:43:24
Gandalf spytaj naszych trenerów odpowiedzą Ci na to pytanie. Kowal w tamtym sezonie był tak zniechęcany do gry że zmienił barwy i wcale mu się nie dziwie. Dlaczego tak mało gra Olszewik bardzo ambitny chlopak przynajmniej potrafi złapać piłkę na kole w przeciwieństwie do reszty naszych pożal się Boże kołowych. Zdobywamy bramki tylko indywidualnymi akcjami reszta to czysty przypadek zero wytrenowanych zagrywek

autor: ~pewne info  2017-10-30 08:37:32
Panowie, Bugajski i Piekarczyk pracują na zasadzie "non profit" tzn. obaj prowadząc swoją działalność skupiają się na wspieraniu publicznego dobra, nie kierują się osiągnięciem zysku. I jeżeli się nie mylę cały Zarząd pracuje na podobnych zasadach. Gdyby jeszcze zawodnicy postępowali podobnie, byłaby to po prostu bajka. Jednak Oni chcą kasy i to coraz większej.

autor: ~ageny  2017-10-30 09:59:55
Co wy pier....,zal sie tego slucha......banda dzieciakow z podstawowoki wylewa swoje zale na forum.... Ludzie jakie pieniadze??? Dowiedzcie sie ile zarabiaja zawdonicy,trenerzy i potem zaczynajcie lament.... Panowie znawcy czy 700zl msc to jest duzo???? Treningi 5 razy w tygodniu +mecz w weekend.. Co wam sie wydaje ze zawdonicy dostaja ponad 4tys na reke????

autor: ~buuu  2017-10-30 11:45:05
ci ludzie wkladaja cale serce swoj wolny czas a niektorzy pieniadze w istnienie tego klubu i w tych mlodych chlopakow nie majac w zamian nic w postaci materialnej, a wy mi tu pier****cie takie brednie! wstydzcie sie gowno wiecie tylko klapac jezorem potraficie

autor: ~Hehe  2017-10-30 16:52:48
Oho, zaczynają się podjudzane płacze rodzin i bliskich znajomych samych zainteresowanych.

autor: ~kibic3  2017-10-31 16:04:27
Moja diagnoza....wywalenie Kirsza,Kowala i Zydzika okazała się idiotyczna ...... Gdyby grali było by minimum środek tabeli...