news | logowanie| liga

Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne

Miedź Legnica - MTS Chrzanów (zapowiedź)
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w sobotę powalczą o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie na wyjeździe. Zadanie to nie będzie łatwe, bowiem ich rywalem będzie mocna Siódemka Miedź Legnica. Początek meczu o godz. 18.

Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów wciąż czekają na pierwsze punkty na wyjeździe. Początek sezonu nie jest udany dla Cabanów,. Nękani kontuzjami zdołali do tej pory odnieść tylko jedno zwycięstwo. W minionej kolejce punkty wymknęły im się z rąk. Po dramatycznym meczu ulegli u siebie Moto-Jelczowi Oława. Najwięcej bramek dla MTS-u w tym spotkaniu zdobył Marcin Skoczylas - 11.

Szczypiorniści Siódemki Miedzi Legnica bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Ostatnie cztery spotkania zakończyli ze zdobyczą punktową i plasują się w połowie pierwszoligowej stawki. W minionej kolejce w derbach Dolnego Śląska przegrali po rzutach karnych z ŚKPR-em Świdnica. Najwięcej bramek dla legniczan zdobył Kamil Mosiołek - 8.

Faworytem sobotniego spotkania jest Siódemka Miedź Legnica. Chrzanowianie bardzo słabo radzą sobie na wyjazdach. Zespół z Legnicy posiada w swoich szeregach kilku niezwykle doświadczonych zawodników oraz utalentowaną młodzież. W minionych sezonach legniczanie ogrywali pewnie u siebie chrzanowian. Czy tym razem będzie podobnie, czy może Cabanie zaskoczą rywala? Przekonamy się już w sobotę. Początek meczu o godz. 18.

Tak było w poprzednich sezonach:

Sezon 2016/2017:
Siódemka Miedź Legnica - MTS 31:24 (15:10)
MTS - Siódemka Miedź Legnica 28:28 (11:15)

Sezon 2015/2016:
Siódemka Miedź Legnica - MTS 26:25 (13:13)
MTS - Siódemka Miedź Legnica 32:25 (16:14)

Sezon 2014/2015:
Siódemka Miedź Legnica - MTS 38:22 (18:10)
MTS - Siódemka Miedź Legnica 26:30 (12:13)

autor: ~~damk  2017-10-28 18:40:54
14-14 do przerwy. w końcówce osłabienie bo Stroński 2 minuty za pyskowanie do sędziego

autor: ~kibic  2017-10-28 19:29:38
porazka 30:26

autor: ~toto  2017-10-28 19:33:15
no i tradycyjnie w pałę

autor: ~nemo  2017-10-28 19:58:46
kto oglądał ten wie,że Stroński w koncówce II połowy rzucił trzy bramki pod rząd

autor: ~ageny  2017-10-28 21:18:14
dobrze grali,zabraklo zimnej glowy w koncowce....mozna bylo wywiesc punkt z Legnicy...Szkoda ale brawo z walke chlopaki