news | logowanie| liga

Serwis         Klub         Liga         Historia         Juniorzy         Kibice         Inne

MTS uległ Olimpii
Piłkarze ręczni MTS-u Chrzanów w rozegranym w piątek spotkaniu sparingowym ulegli przed własną publicznością liderowi pierwszoligowych rozgrywek Olimpii Piekary Śląskie 34:41 (12:24).

Pierwsze minuty spotkania nie zwiastowały tak pewnej wygranej gości z Piekar Śląskich. Drużyny spokojnie rozgrywały atak pozycyjny, starając się wypracować dogodne pozycje rzutowe. Niestety gra ofensywna chrzanowskiego zespołu zacięła się. Chrzanowianie zaczęli gubić piłki w ataku lub oddawać niecelne rzuty. Piekarzanie znakomicie to wykorzystywali, wyprowadzając zabójcze kontrataki. W samej pierwszej połowie w ten sposób zdobyli ok. dziesięciu bramek. Chrzanowianie musieli mocniej napracować się, by przedrzeć się przez szczelną defensywę rywali. Pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem gości 24:12.

Po zmianie stron chrzanowianie poprawili swoją grę, popełniali mniej błędów w ataku, przez co rywale nie mogli karcić ich kontratakami. W ofensywie bardzo dobrze spisywał się Marcin Skoczylas, który kilka razy popisał się skutecznymi rzutami z drugiej linii. Chrzanowianie zdołali zniwelować straty do ośmiu bramek, jednak gdy pojawiała się okazja, by zbliżyć się do rywala popełniali błędy. Trener Adam Piekarczyk dał okazję gry wszystkim zawodnikom. Wynik w meczu sparingowym nie był najważniejszy. W końcówce meczu kilkoma ładnymi bramkami popisał się Dawid Skoczylas. Spotkanie zakończyło się porażką MTS-u 34:41.

MTS Chrzanów - Olimpia Medex Piekary Śląskie 34:41 (12:24)

MTS Chrzanów - Olimpia Piekary Śląskie

2017-01-13 21:23:37 autor: redakcja

Aktualne komentarze:

autor: ~kibic  2017-01-14 13:09:08
jeżeli wynik nie jest najważniejszy, to co jest ważniejsze????

autor: ~mario  2017-01-14 16:42:13
ZDROWIE....

autor: ~Toto  2017-01-14 16:53:11
wynik w sparingu? Ważne aby poćwiczyć różne warianty ustawienia,zagrywek a wynik ? Można nawet nie liczyć.

autor: ~kibic  2017-01-16 10:45:53
mario ma rację, ale Toto niestety bredzi

autor: ~Toto  2017-01-16 15:32:40
Kibic niestety nie masz zielonego pojęcia

autor: ~kibic2  2017-01-17 08:55:20
jak nie idzie , to żeby wyjść z twarzą wpuszcza się wszystkich zawodników, że to niby sparing, wynik nieistotny, sprawdzamy różne ustawienia itd. Zagrywki to można cwiczyć, ale z tym składem, który gra. Olimpia chyba myślała, że gra o punkty

autor: ~botomo  2017-01-21 15:20:31
Jaki wynik wczorajszego sparingu z Tarnowem.

autor: ~Toto  2017-01-22 11:33:47
wynik sparingu??? ważne , aby poćwiczyć różne warianty ustawienia, zagrywek a wynik? można nawet nie liczyć